| Helly1226 a întrebat:

Am dat azi comanda de un produs pe site-ul eMAG dar nu am specificat cand sa mi-l aduca. Eu vroiam ca maine sa ajunga deja in showroom (am specificat ca vreau sa ajunga in showroom). Si acum nu stiu daca ajunge maine. Trebuie sa astept sms-ul mai intai?

Răspuns Câştigător
| MrMihnea a răspuns:

Pai da, trebuie sa astepti SMS`ul, sau poti de asemenea sa anulezi comanda raspunzand la mail`u lor pe care ti l`au trimis si dupa sa faci aceeasi comanda in care sa specifici data la care sa fie livrat coletul