| Edith1111 a întrebat:

Ce stiti de crocsromania.ro? Am incercat sa plasez o comanda si imi zice "high risk trading, please pay again". O fi un site fantoma?
Multumesc

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

TU AI VAZUT CA NU ARE DATE FISCALE? Asta e site de prostit imbecilii care vor sa dea de 10 ori cit face pe mizerii aduse din China! Si eventual sa nu primeasca nimic. Poftim, cumperi ceva si vrei sa faci plingere. Pe adresa CUI faci plingere? Ce firma, ce adresa are?