| Sorina_Sory_1997 a întrebat:

Cum plasez o comanda?

2 răspunsuri:
| MariaMary122333 a răspuns:

Salut! Pai intri pe site-ul dorit, alegi produsul, dai la ''Comanda'' si dupa mergi la cos, si dai la ''finalizeaza comanda'', acolo iti inscrii datele persoanle.

| Dyana77 a răspuns:

Depinde. Dacă e de pe internet întâi trebuie să-ți dai datele personale pe pagina web a site-ului de unde vrei să comanzi iar după să dai *plasează comanda* sau orice altă replica de acest gen. Ori poți suna la numărul afișat iar un operator îți va răspunde și te va îndruma. Baftă!