| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat sa plasez o comamda pe un site si cand am vrut sa o confirm mi-a aparut pe ecran "sesiune expirata"(n-am mai incercat sa retrimit comanda), dar ce inseamna "sesiune expirata"?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa mai faci o data comanda. Probabil au un timp alocat pentru confirmarea comenzii

| Helenaisdrug a răspuns:

E atunci cand dai examen in sesiune si nu te prinzi ca profu vrea mita asa ca iti trece 4 si tu dupa realizezi. dar sesiunea era deja expirata, funda?

| xDAVIDx19 a răspuns:

Ca numai este pe stoc.