| nutuxcristian a întrebat:

Cei de la eMAG sunt seriosi? Isi fac treaba calumea, livreaza produsele fara defectiuni sau alte probleme? Pareri.

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt o firma seriosa deci poti comanda de la ei.
Evident ca unele produse nu sunt bune dar le poti returna daca e vreo problema si iti vor da altele.

| neutrino a răspuns:

Sunt si ei oameni, nu?

| Mihai1810 a răspuns:

Da sunt seriosi. Eu cumpar de 2 ani de la ei si nu am avut niciodata probleme cu produsele, o singura data a intarziat comanda(a venit dupa 5 zile) dar a fost din vina curierului dar in rest la venit a 2-a zi maxim dupa 2 zile. Bafta

| Kamiichu a răspuns:

Da, sunt seriosi. Eu comand de acolo si niciodata nu am avut nimic de reprosat

| Mihai_Antobebix_1998 a răspuns:

Da sunt foarte seriosi am comandat o tableta si a adus-o rapid.

| Prada26Tulcea a răspuns:

Sunt seriosi, eu am comandat produse in valoare de 1600lei si a 2-a zi era curierul la usa mea, nimic de reprosat.

| Asteo a răspuns:

Da, Emag chiar face o treaba foarte buna!

| OnnyMicroSase a răspuns:

Da, sunt seriosi. Insa nu pot garanta ca produsele lor sa fie fara defectiuni, am comandat un mouse care nu mergea, l-am trimis inapoi si am primit altul in schimb.

| Buzatu_Vlad_Si_Ana-Maria_1990 a răspuns:

Deci.Da sunt seriosi, doar sa ai grija sa nu cumva sa iti aduca produse resigilate, oricum ai dreptul sa verifici coletul GRATUIT.Eu am cumparat in valoare de 16mil a 2-a zi era curierul la usa mea, fara grija sa stai

| nutuxcristian explică (pentru Buzatu_Vlad_Si_Ana-Maria_1990):

Cum imi dau seama daca sunt produse resigilate?

| nutuxcristian explică (pentru Buzatu_Vlad_Si_Ana-Maria_1990):

Multumesc de raspuns tie, si tuturor celor de aici! Un an nou plin de noroc si sanatate va urez! happy happy Numai bine!