| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cineva care are habar, foloseste sau a folosit tigara electronica?

Sunt fumator si doresc sa trec la aceste tigari electronice, am gasit deja modelul pe care vreau sa-l cumpar un Aspire Zelos 3, doar ca pe mai departe sunt in ceata.

Fiind un fumator de Marlboro rosu de ani intregi, pot avea o senzatie cat mai similara folosind tigarea electronica? Si aici ma refer la acel inecat in gat si senzatie de fumat.

Vreau sa trec la ele ca mai apoi sa ma las de tot.
Ce lichid sa iau si ce nicotina (nicshot sau cum se numeste) sa pun si cat?

Ideea e ca vreau pe cineva care a trecut prin lucrurile astea sa ma sfatuiasca ca sa stiu ce sa-mi cumpar.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Banuiesc ca nu esti inca pregatit sa te lasi de tigari...

| Alinextrafin a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa te duci la un magazin de tigari electronice, acolo vei primi to ce ai nevoie de informatii.
Dar iti recomanda sa citesti urmatoarle:
https://e-potion.ro/ce-este-tigara-electronica/
https://e-potion.ro/ce-vape-ar-trebui-sa-cumperi/