| rista a întrebat:

Salut cum sa fiu rebela o rebela rea

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai trage apa la wc.

| Bella808 a răspuns (pentru suntserios):

Hahaha ce amunzant

| suntserios a răspuns (pentru Bella808):

E mai amuzant ca vrea sa fie rebela la 13 ani.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

A fi rebel inseamna practic a nu respecta legile si dorintele celor din jur. Rebelii de obicei nu fac ceea ce considera oamenii ca e normal. De exemplu, oamenii dorm noapte, tu daca esti rebela, poti sa stai treaza noaptea. Oamenii normali si obisnuiti isi vopsesc parul intr-un anumit fel, tu fa-l altfel, de exemplu in doua culori. Evident ca nu trebuie sa asculti parintii, daca iti zic sa iti fac temele tu sa te duci sa te uiti la tv. In principiu despre asta e vorba, dar ai grija ca daca incalci legea grav sau iti superi tare parintii te-ai putea trezi cu probleme mari si pedepse grave.

| Georrggy a răspuns:

Fugi de acasa cu cineva si... asculta muzica gen Black Veil Brides si sa nu respecti nici o regula sau sa ai vreo limita tongue

| Bella808 a răspuns:

Sa fi rea fitoasa asa sunt eu!?