| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Cum e o fata rebela? Ce inseamna o fata rebela? funda!

Răspuns Câştigător
| TotEuMa a răspuns:

Eu o vad doar diferita de ceilalti care sunt absolut la fel. Genul de fata care nu isi pune la status " Eu vara nu dorm... " cand toti ceilalti fac asta. Genul de fata care nu-si cumpara haine pentru ca se poarta ci pentru ca ii plac. Nu se baga in relatii pentru ca i-ar face bine / pentru ca i-ar afecta imaginea, ci doar pentru ca ii place respectiva persoana. Genul de fata care face in public ce ii place fara sa-si faca probleme ca lumea se va uita ciudat la ea, fata care isi respecta opinia cand toti sunt impotriva opiniei ei. Cam asa o vad eu, tu cum o vezi?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

O fata nepasatoare, aeriana, face tot ce vrea, nu se streseaza cand nu e nevoie.happyO fata care se distreaza.

| Th3RiP a răspuns:

O fata care se distreaza nu tine cont de parerile altora si nu asculta pe nimeni happy

| mary343 a răspuns:

O fata rebela este o fata care nu asculta de parinti si face ce vrea ea