| Darius50boss a întrebat:

Salut, dacă am comandat 4 produse, când vine curierul pot să iau nu mai 3 produse? Din cauza că un produs nu mai vreau să iau.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, ca toate produsele vin ambalate intr-un sigur pachet si ori nu-ti lasa nimic curierul, ori platesti tot pachetul.

Dupa ce platesti pachetul, este problema ta sa returnezi produsul pe care nu-l mai vrei, nu treaba curierului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le iei pe toate și faci return la ce nu ai nevoie.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai asta trebuia să fi discutat cu firma de la care ai dat comanda, curierii sunt doar intermediari.
Acum, daca produsele vin in cutii diferite, cred că poți încerca asta, dar daca produsele vin într-o cutie, clar nu.
Ori accepți tot.ori nimic.

| Darius50boss explică:

Am reușit, am vorbit cu firma