| wrapper23 a întrebat:

Daca am comandat un produs, trimis prin curier rapid, acesta poate fi returnat fara sa pierd banii platiti pentru el?
Adica se poate sa-l returnez si sa platesc doar curierul din nou?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de politica firmei de unde l-ai comandat, daca aceasta accepta returnarea produsului si restituirea banilor, poti vedea pe site-ul lor. Numai bine!

| FlorianPop a răspuns:

Salut! NU! Curieratul rapid se plateste numai o data! Inapoi se trimite gratis!
Daca te-a ajutat raspunsul meu te rog funda!