| StrugariuAntonRazvanAndrei a întrebat:

Salut
Daca dau comanda la un produs de pe eMAG si ajunge curierul la mine îți va cere buletinul sau doar plătești?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Doar plătești

| Anonim027 a răspuns:

Doar platesti atat, sunt comenzi ceva mai speciale de la anumite firme care iti cere semnatura si cnp dar foarte rar, in principiu doar platesti si dupa primesti bonul

| Sadboy11 a răspuns:

Doar plătești, asta în cazul în care nu ai comandat ceva exagerat*nu am exemple sa îți dau* dar de obicei nu îți cere buletinul decât în cazuri excepționale cum ar fi dacă ai plătit deja comanda și vrea sa vadă dacă ești tu sau nu cel care a platit-o ( ca să nu ajungă la alta persoana)