| Cristinel1994 a întrebat:

Salut daca fac o comanda pe okazii cand primesc coletu pot sa l deschid inainte sa platesc?

3 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

Comanda prin curier daca nu e in regula ceva cu coletul atunci poti sa iei legatura de la cine l-ai cumparat sau atunci il poti da in judecata pe ala pentru inselatorie

| D3vylL0rD a răspuns:

Salut... coletul il primesti dupa ce platesti asa ca nu ai cum big grin

| Cristinel1994 explică (pentru D3vylL0rD):

Mersi mult, am vrut sa fiu sigur ca am auzit ca pe okazii sunt tepe mari