| Stefan123x a întrebat:

Salut, daca refuz un colet la curier imi voi recupera banii in conditiile in care deja este platit cu cardul?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Banii se recuperează facand retur civilizat nu refuzând coletul

| JicaContra a răspuns:

De recuperat ii recuperezi, dar minus pretul transportului
deci, incearca sa anulezi comanda ACUM, cat inca nu a plecat spre tine (educated guess, fiind luni dimineata)

| viavo a răspuns:

Nu, tu trebuie sa scrii un mail firmei de unde ai cumparat produsul si daca ei accepta returnarea produsului atunci primesti banii inapoi.

| Stefan123x explică (pentru viavo):

Deja am făcut-o și asta e problema, ca deja a plecat spre mine coletul?

| viavo a răspuns (pentru Stefan123x):

Astepti coletul si un raspuns de la ei.

| 7Young a răspuns:

Mane simplu dai refound