| EduardTR a întrebat:

Salut, de ceva timp vreau sa-mi cumpar o trotineta electrica si mereu vad firme pe OLX care vand trotinetele mai ieftin de cat de pe eMAG ca exemplu, sunt teapa firmele astea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate le vând mai ieftin ca să atragă cumpărători sau poate sunt doar țepari.
eMAG e un site de încredere unde nu se dau țepe. Îți recomand mai bine să cumperi de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is naspete alea ieftine gen myria etc una cat de cat buna. ii de la 3 mi 4 mi de lei in sus. cat de cat nu buna ca una buna ii mi de euro