| marga09 a întrebat:

eu si clasa mea strangem bani pentru a-i cumpara un cadou de craciun lu diriga. ce am putea sa-i cumparam? vreau cat mai multe idei pls.

15 răspunsuri:
| Alecsanndraa a răspuns:

Puteti lua un buchet mare de flori frumoase sau o floare mare in ghiveci gen craciunita +o felicitare ceva sunt unele foarte frumoase (sunt mai scupe big grin)cand le deschizi incepe o melodie sau iese o imagine! sau pur si simplu du-te intr-un supermarket sau in mall si vezi si tu ceva frum...anul trecut i-am luat lu diriga un ursulet de plus imens big grin

| mikey a răspuns:

Pai, la majoritatea femeilor le plac flkorile. Diriga mea adora florile.
Puteti sa-i cumparati ceva ghiveci frumos, sau ceva semnificativ de creciun.Am vazut in anii trecuti icoana si se aprindea as de ous la geam cand este Craciun, apoi, ceva parfumuri frumoase(sai ii cumparati unul de la Avonwinking ). Pai o intrebati pe diriga voastra ce ii place, ei mai lult.Bine nu ii ziceti ca faceti cadou, o intrebati d-na diriginta ce flripreferati, va plac parfumurile...etc.,iar apoi ii cumparati si in functie de cum va ebuzunarul. Ceva simplu, frumos.

Si cel mai mult sa o iubiti cred ca este cel maifrumos cadou.

| Dixxy a răspuns:

Noi i-am luat lu diriga o icoana mare din argint, pe care am sfintito. a fost foarte incantata.

| Dixxy a răspuns:

Pai icoana ne-a costat in jur de un milion jumate.sau 2. Oricum tinand cont ca puneti toti bani o sa vina cate 10, 15 lei de fiecare. Odata pe an.nu consider ca ar fi multtongue

| Alyna_8280 a răspuns:

Puteti sa ii luati un album, dar sa fie din lemn si inauntru sa puneti poze cu clasa voastra...si sa scrieti despre fiecare. sau sa faceti ca o poveste.alte idei nu am

| r8driver a răspuns:

Citi ani are diria?thinking

| r8driver a răspuns:

Un buchet de floriwinking iajunge ca are si salar...

| babyangel a răspuns:

Aflati ce parfum foloseste sau ce ii place...sau ceva de aur sau de argint depinde ce poarta.si desigur un buchet de trandafiri mov:X i-am luat profei de romana un asemenea buchet si a fost super fericita. si ceilalti profi au fost uimiti...

| marga09 explică:

Vreo 40 de ani!

| marga09 explică:

Si cat a costat icoana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta are!winkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici citeava idei de cadouri
www.styleandthecity.ro

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pai... diriga mea prefera un ghiveci de flori decat un buchet de flori pentru ca ghiveciul tine mai mult iar buchetul 1 zi 2winking...

iar altceva...thinking cred ca un bibelou d'ala frumoswinking

bafta in cautarea cadoului... sper ca ti am fost de foloswinkingtongue

| DoOdO a răspuns:

Pai... un fel de giga poster cu toata cls pe el iar jos sa scrieti "we will not forget". sau mrg ceva de genu. Da cum e diriga voastra adica de trebuie, rea, etc?

| ella010685 a răspuns:

Eu as opta pentru un parfum deosebit, sau o bijuterie din aur. Binenteles si un buchet de flori foarte frumos