| EllyFMS a întrebat:

Hei:]. funda

Deci. vine ziua lu` diriga. si ne-am gandit ca o sa strangem bani sa ii luam un cadou. dar problema este ca nu stim ce cadou sa ii cumparam.

Anul trecut i-am luat un lantisor din argint cu un medalion dragut:d. dar nu putem sa ii luam la fel. nu de alta. dar are la bijuterii. ce are de la ea. ce a tot primit. chiar eu de mos craciun i-am luat cadou un set cu un lantisor si cercei =]

.

deci. cine are cea mai draguta idee funda[+voturi].

P. S. - [o poza cu diriga. ]

http://i52.tinypic.com/2e0ti1f.jpg

Răspuns Câştigător
| Papusik a răspuns:

Hai ca e draguta diriga ta.
Asa da nu asta conteaza ca doar nu am intrat aici sa comentez cum arata diriga ta.
I-ai ceva dp net de exemplu o perna. o cana care cand se incalzeste sa apara o imagine care vrei uh, poate fi si una personalizata.
Acum 2 ani eu cu varmea i-am luat 2 cani asa si o bratara cu numele ei.

http://www.personalizaricadouri.ro/

Sper ca te-am ajutat cu ceva :d

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un vibrator

| haiZI a răspuns:

Un lantisor de argint fara medalion?
O umbrela,
O cutie mare de ciocolata si un buchet de flori pe masura, ca astea la toate femeile le plac+o felicitare cu urari.pa

| Bastet a răspuns:

O rama foto cu poza clasei tale... o carte nu da niciodata gres
ea ce preda? ca ii poti lua ceva legat de materie (romana-http://www.cadouri.ro/pixul-pana-p4310.html;

| Bloo_9887 a răspuns:

Noi i-am facut cadou dirigintei o rama pentru fotografii.era tare pentru ca se invarteau intr-un fel.laughing
dar acum vrem sa ii facem un cadou[la sfarsitul clasei a8a]o carte facuta de noi, cu pozele si parerile[despre ea, despre anii petrecuti cu ea]fiecaruia.happy