| qwe123rty456 a întrebat:

Salut! Folosesc de ceva timp vinted, nu am avut nicio problema si de ieri nu imi mai apare butonul "cumpara acum" la niciun produs de pe site. Stie cineva de ce daca poate sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

"Mai jos ați enumerat câteva motive majore pentru care este posibil să nu puteți vedea butonul de cumpărare de sub un articol.

Vânzătorul ar fi putut fi inactiv de mult timp.
Ați fost blocat anterior de vânzător.
Este posibil ca articolul să nu fie expediat în locația dvs.
Vânzătorul a făcut o greșeală la clasificarea articolului.
Este posibil ca articolul să nu fie disponibil pentru locația dvs."
Sursa; https://networkbuildz.com/fix-no-buy-button-on-vinted/

Sper sa te ajute!
Bafta!