| Anna98Anna a întrebat:

Am o problema....de ieri nu mi se mai aprinde telefonul, i-am scos bateria de mai multe ori si pe cand apas butonul power apare doar sigla de la LG si atat...nu se deschide telefonul. Cine stie cam cat m-ar costa reparatia lui?

4 răspunsuri:
| laury24 a răspuns:

Cred ca te-ar costa cam 30ron depinde ce are. Nu cred ca e asa de grav!

| UrMomIsNice a răspuns:

Încearcă butonul POWER+START+VOLUM + deodată, acolo apasă pe reboot, și cam asta e. Dacă nu merge, atunci e mai greu. Am pățit ăsta pe un Samsung, și pur și simplu am scos bateria și l-am lăsat așa pana dimineață, la sfatul unui coleg. A doua zi a fost ok. Sper sa meargă și pe LG. Bafta

| 여자친구 a răspuns:

Sigur nu e descarcata bateria?