| Teodor1210Mihai a întrebat:

Ieri(1 aprilie) am fost sa-mi iau niste adidasi noi, cand i-am probat prima oara erau comozi dar acum observ ca sunt prea mici si ating cu degetul de la picior varful si doare si e foarte deranjant.
Intrebarea mea este daca am cutia (Adidas) si bonul, ma pot duce sa schimb cu o marime mai mare? Avand in vedere ca au fost purtati 1 singura zi si nu sunt stricati etc.
Dau fundaaaaa.

1 răspuns:
| Mad1 a răspuns:

Normal ca tii schimba 100% daca ai cutia si bonul, doar sa faca o față ciufuta dar tii va schimba. Succes