| Sorrynel a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva daca a aparut iPhone 5? (Atat in tara cat si in strainatate)

Răspuns Câştigător
| felixdesign a răspuns:

IPhone 5 nu a aparut...in schimb a aparut iPhone 4s :http://www.promobile.ro/noutati/ipone-4s-noul-smartphone-din-casa-apple

4 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Sry dar iPhone 5 inca nu a aparut

| LittleMissCupcake a răspuns:

Producatorii au ale ca in loc de iPhone5 sa faca mai intai iPhone4S, deoarece iPhone4 s-a vandut foarte bine pe plan mondial.

| Alexafrumusik a răspuns:

IPhone5 nu a aparut.Dar a aparut Iphone 4s

| serbg a răspuns:

Nu nu a aparut defat a aparut Phone 4 inbunatatit deci nu a aparut nicaieri pe planeta