| benga94 a întrebat:

Salut, îmi trebuie sa fac un cont PayPal sa pot cumpăra online cu cardul fara sa mai fac card visa. Am intrat pe internet, mi-am scris datele tot, mi-am confirmat emailul dar îmi tot apare carte credit sau cont bancar. Nu știu ce să pun cont bancar nu merge, iar carte credit nu am tot ce zice acolo, cum sa procedez?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu ai un card sau cont bancar, contul ala de paypal cum il alimentezi cu bani?