| AdrienWH a întrebat:

In cat timp ar trebui sa imi vina comanda de la QuickMobile? Tin sa mentionez ca comanda am inregistrat-o pe 28 iulie.Iar de 3 zile imi scrie acolo ca "Am trimis comanda ta catre furnizor". Si a ramas asa. Tin sa mai mentionez ca ei nici nu m-au contactat in privinta cu comanda.Sunt foarte curios cand va ajunge... Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| esa212015 a răspuns:

Ar trebui să scrie asta la informații. De obicei, durează între 24-72h, însă poate să întârzie livrarea, depinde de curier. Eu am comandat de pe Emag acum vreun an și la fel zicea, iar comanda a ajuns după 9 zile. Mai așteaptă încă vreo 3 zile, iar dacă nici atunci nu îți va fi livrată comanda, intră la ei pe site, acolo ar trebui să găsești un nr de telefon, și sună-i să îi întrebi despre comanda respectivă.

1 răspuns:
| Adiav a răspuns:

Banuiesc ca ti-a ajuns pana la urma comanda happy