| RareșAFG a întrebat:

Salut! Intenționez să cumpăr un telefon de pe site ul celor de la Emag, dar seller ul nu mi inspiră încredere...acesta fiind "CAR OFFERS".
A mai cumparat cineva de la ei? Sunt de încredere? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca numele nu iti inspira incredere, iar recenziile sunt nefavorabile alaturi de notele date de la useri, atunci nu cumpara de la ei!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numele spune totul. Ei vand masini.

| RareșAFG explică (pentru darrio2007):

Tocmai din această cauză am avut dubii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumperi și dacă nu e ok faci retur

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu exista nicio informatie despre aceasta firma pe google. Nu iti recomand sa cumperi telefoane si lucruri scumpe de la alte firme, alege numai produse vandute de eMAG pentru ca e mai sigur si pentru ca e foarte usor sa faci retur daca e vreo problema. Pe bune acum, cat de mare sa fie diferenta de pret de vrei sa cumperi de la o firma din asta oarecare?

| suntserios a răspuns (pentru Furnicuta000):

Dacă e vândut prin eMag returul e la fel de simplu.

| Cirus a răspuns:

Am comandat eu un xiaomi 13t pro, gasit la oferta 2400 lei. platit integral, toate bune si frumoase. dupa 10 zile primesc email ca produsul a fost anulat pe motiv ca nu a fost rezervat inainte WTF?! o mizerie de furnizor. vreau sa le fac plangere, m au tinut 2 saptamani fara bani si telefon si acum mai am de asteptat cateva zile pana se restituie banii! iar acu e cu 2900 lei laughing parca nu mai aveau produsul. ce terminati