| Deea8D a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa-mi cumpar un telefon Iphone4 de pe EMAG, sunt de incredere cei de acolo? A mai cumparat cineva telefon de acolo?

Dau Funda.

Răspuns Câştigător
| Shooter a răspuns:

Da sunt foarte de incredere...eu comand mereu de la ei si imi aduc produsul in 24 de ore.Si ei iti ofera posibilitatea sa returnezi produsul.

3 răspunsuri:
| puscasul a răspuns:

Da sunt de incredere iti da si garantie si daca nu esti satisfacut de marfa lor in 30 zile iti da banii inapoi.Nu am comandat da uitate si tu la televizor cai si reclama cu ei.

| SoundWaveR a răspuns:

Cumparati, sunt de incredere am luat eu calculator... toate piesele si mi-leau adus stai linistit nu se intamla nimic

| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Da cunosc persoane care au mai cumparat de pe EMAG si e ok sunt de incredere