| CristiRx8 a întrebat:

La ce magazin de haine pot gasi tricouri mai lungi si intr-o parte in jos (haine d`astea mai de,, strada``)?

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Poti incerca in New Yorker, acolo am mai vazut modele asemanatoare.

| BuffaloSoldier a răspuns:

Bershka, New Yorker, zara

| AlinaInk a răspuns:

Imbracaminte casual si steet marca mexton poti gasi pe site-ul http://i-fashion.ro/
Iar daca mergi la mare poti trece si pe la magazin (in centrul comercial Tom, aproape de intrarea in Mamaia). Sau poti sa comanzi online si apoi probezi in magazin sa vezi daca iti place cum iti vin.

| CristiRx8 explică (pentru AlinaInk):

Sunt baiat, nu fata

| Kiduuxz a răspuns:

Incearca si la Bershka.

| RNG2001 a răspuns:

Poti incerca sa cauti in h&m sau zara ( e posibil sa aiba) si c&a