| SkyCraft a întrebat:

Salut, la multi ani.
Am comandat un controller de xbox 360 pentru PC, dar am vazut ca nu incnlude un receiver wireless. (de pe emag.ro) Asa ca am decis sa o anulez. Este in depozitul curierului, cum anulez comanda? Va rog, raspuns rapid.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am comandat tot de pe emag.ro un controller de xbox 360 pentru pc mie mi-a adus si receiver wireless nu e nicio problema

| crbogdan a răspuns:

Suna la ei. Daca vrei il ridici daca nu, nu il ridici si gata.

| Anon03 a răspuns:

Nu stiu sigur dar contacteaza un operator

| Dyenutzaaaaaaa a răspuns:

Pai intai incearca la un operator. Zi ca vrei sa anulezi comanda cu nr (nr comenzii ti-l da printr-un email de confirmare a comenzii ) si daca zice ca nu mai poti, cand vine curierul acasa il refuzi nu au ce sa iti faca. Zici nu am comandat eu asa ceva. etc