| seb9191 a întrebat:

Salut, la ora 20 azi, comanda mea de care se ocupa cargus a ajuns la sediul din Bucuresti, din Bucuresti pana la mine sunt 450km, oare se poate sa ajunga maine deoarece vineri voi pleca?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Distanta dintre tine si Bucuresti este cam jumatate de tara. Slabe sanse sa primesti. Depinde de firma care-ti livreaza.

| seb9191 explică (pentru darrio2007):

La 23 a fost actualizat awb si scrie 'expediere in tranzit'

| seb9191 explică (pentru darrio2007):

A, curierul e cargus.

| darrio2007 a răspuns (pentru seb9191):

De acord. Este in tranzit dar nu apare cand il vei primi. Deci, poate fi si maine, vineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să ajungă și mâine. Mie mi-a venit colet din baie mare la Brașov în 24 ore. În fine, a fost prin firma GLS

| seb9191 explică (pentru anonim_4396):

Practic din spusele lor, cand le ajunge in posesie a doua zi va fi livrat pana la sfarsitul zilei, adica maine, ce zici?