| bettybetty a întrebat:

Salut lume. Am o mică problema.
Mi-am comandat husa de telefon de pe eMAG... a venit... și are un miros neplăcut.

Mai demult am pus mana uda cu apă sulfurata pe o husa și avea un miros oribil.
Husa de acum, are un miros similar.

Nu pot da cu Parfum ca în scurt timp, mirosul revine.

Cum as putea scapa de mirosul husei?

Răspuns Câştigător
| Georgian22 a răspuns:

Tine o afara in frig o moare, două poate merge asa

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ce fel de miros? Husa din policarbonat sau silicon? Teoretic nu ai cum sa scapi de miros, este specific. Cu timpul poate se mai diminueaza, dar nu iese complet. Am si eu o husa si acum am mirosit-o prima data si are miros de oja de unghii laughing Se simte doar pe ea, nu emana deloc.

| asuari a răspuns:

Cam nasol. Încearcă să o ții într-un spațiu frumos mirositor sau ce are un miros 'simplu mai multe ore întrucât mirosul să dispară complet. În caz de asta nu merge, continuă cu parfumul doar atunci când trebuie să folosești husa musai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu dispare înseamnă ca e un miros specific husei. Ai putea s-o speli cu săpunlaughing dacă chiar dorești s-o folosești, dar dacă mirosul reapare, înseamnă că e materialul ei

| ziftode a răspuns:

Da-o inapoi (ai 30 de zile la eMag) si ia-ti alta care nu e din plasticul cel mai ieftin SI MAI TOXIC

| bettybetty explică:

Eram cu părinții la Strand termal cu apă sulfurata?

| bettybetty explică:

Eram cu părinții la Strand termal cu apă sulfurata