| cristiancatalin a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi vestimentare? Peste o saptamna am banchetul cls a XII-a si pentru inceput mi-am cumparat o pereche de pantofi de piele intoarsa de culoare maro coniac.Ce culoare trebuie sa fie papionul, pantaloni si camasa sa sa se asorteze si sa arate bine? daca se poate vreau mai multe combinati.Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| UrbanViolent a răspuns:

Http://lp.hm.com/......tp?/hmprod
Ador combinatia asta, chiar daca e costumul deschis la culoare. e elegant, iar cravata face totul.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți orienta de aici, www.quick24.ro
Pa, pa.

| IrinaIghi a răspuns:

Iti recomand rochiile de pe www.dyfashion.ro

| LollyPoop a răspuns:

Poti lua o camasa alba si pantalonii negri. Iar papionul sa fie de culoarea pantofilor big grin.