| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat acum aprox 3 saptamani o tableta Allview Impera i8 de pe Altex iar acum as dori sa o returnez deoarece nu-mi place dar cred ca nu o sa mi-o accepte deoarece cand am primit-o avea un fel de folie de protectie pe ea si niste stickere pe care scria niste detalii iar eu am pierdut acele stickere iar in conditit de retur scrie: Lipsa sau deteriorarea etichetelor, marcajelor, de pe produse sau ambalaje atrag refuzul de returnare al produselor. Credeti ca o mai pot returna?

2 răspunsuri:
| Bianca31B a răspuns:

Depinde de politica site-ului happy nu trebuia sa iti cumperi tablete naspa. In general cele ieftine se strica usor. Bafta :3

| MichidutaBoss2202 a răspuns:

Pune anunt pe olx. Acolo se cumpara tot.