| wanted1 a întrebat:

Salut.
Mi-am cumparat de la Flanco mai multe produse in rate prin care si un laptop. Din nefericire eu stiam ca acel laptop are cd-rom. As vrea sa-l duc inapoi si sa-l schimb cu altul iar daca este cazul sa dau diferenta. Se poate? Marfa am achizitionat-o ieri.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Da, se poate in termen de 30 de zile de la cumparare.

| wanted1 explică (pentru alessia5158):

Asa. Si trebuie sa iau Garantia dar si contractul bancar cu care platesc ratele?

| alessia5158 a răspuns (pentru wanted1):

Banuiesc ca exista si un bon fiscal pe langa celelalte iar produsul se returneaza in ambalajul cu care a fost livrat. Pentru mai multe informatii citeste Regulamentul retur produse-Flanco:https://www.flanco.ro/regulament-retur-produse-in-31-de-zile