| Dca2002 a întrebat:

Salut!
Mi s-a blocat contul de Vinred pentru ca fără sa vreau, am vorbit cam prea necuviincios cu o persoana și cei de la Vinted au blocat contul!
Se mai poate recupera contul, dacă da în cât timp?
Mulțumesc în avans!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce recupera, odata ce ai incalcat regulile de bun simt ale acelui site.
Asta este, acum inveti sa vorbesti frumos si sa respecti oamenii tot timpul, ca nu sti niciodata cine este in spatele computerului si ce putere are.

| vatadezahar24 a răspuns:

Bună! Trebuie sa îți verifici mailul cu care ți-ai făcut contul, acolo trebuie sigur să ai o notificare despre statutul contului tău. Sper ca sfatul meu să îți fie de folos

| Staif a răspuns:

Nu vorbesti civilizat sau necivilizat fara sa vrei. Totul o faci constient. Suporta consecintele si invata din asta.

| Dca2002 explică:

De tot sau peste un timp anume?