| mafiotuXXL a întrebat:

SAlut...
Miam facut Comanda la un telefon de pe emag.ro de Vineri saptamana trecuta si nu mi-a venit pachetul.
Sa mai stau? sau imi cumpar Telefon din magazin?
Dau fundita la cel mai bun raspuns mai stau mane daca nu a venit vineri imi iau telefonul din ORANGE.

Răspuns Câştigător
| seen a răspuns:

Poti astespta sa primesti colet sau cumperi din magazinsi cand vine coletul spui clar cu gura deschisa prea tarziu am cumparat deja il puteti trimite retur numaisunt interesat
( grija mare nu are dreptu sa ati ceara nici 1 leu ) beneficiezi de money back- poti returna in maxim 24 de ore lucrul daca nu a fost umblat in el

5 răspunsuri:
| mafiotuXXL explică:

ZVT daca nu vine eu unu nu il mai ieu daca vine saptamana cealalata
Ma Cac in iele Tziganiii ce *** intarzaie atatt se credee la MUMASA acasa daca nu imi vine pana vineri
eu ma duc in ORANGE si imi ieu din ORANGE.
Daca cumva il aduci saptamana cealalta le zis sa sil bata de ****.

| ZvT a răspuns:

Ion Corleone telefonul vine, nu ţi-l trimite nimeni în weekend, ai răbdare.

| Castorul a răspuns:

Inainte sa iti cumperi unul din magazin, da un telefon la eMAG si vorbeste cu cei de la comenzi sa vezi in ce stadiu e comanda ta. Si in fuctie de ce iti spun acolo, daca nu iti convine, poti cere anularea ei si atunci iti cumperi unu din magazin. Ar fi un pic aiurea sa iesi de la Orange cu noul telefon in buzunar si chiar atunci sa te sune curierul ca ti-a ajuns si telefonul de la eMAG laughing

| dragoshellu a răspuns:

Eu am facut comnada de un iphone 4 de pe emag.ro si mi s-a zis sa il ridic de la unirea, cand ce sa vezi acolo rolling on the floor nici nu aveau codul de comanda in baza lor de date rolling on the floor incearca sa il iei de la cosmote e mai ieftin decat Vodafone sau Orange ( eu mi-am luat telu la liber )

| c0sm1n198opt a răspuns:

Acum depinde care este diferenta la pret. daca au acelasi pret parerea mea mergi la primul ORANGE si ia-ti telefonul.dar daca tot ai facut comanda mai asteapta si tu! si data viitoare ia notite inainte!