| LEO_8312 a întrebat:

nu stiu ce telefon sa-mi iau/ma gandesc sa iau un blackberry/ma sfatuiti sa iau altul/de 300 euro maxim

Răspuns Câştigător
| Kiddzutsa a răspuns:

Blackberry Curve [ asa se numeste ] este cel mai performant telefon pentru mine, are tot ce vrei.
Mie una imi place, e o adictie blushing.
Fara indoiala, BlackBerry sau Iphonul cel nou`.

4 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

LG Optimus Black. merita toti banii moneda cu moneda, uita-te de el si ai sa vezi ca e unul dintre cele mai cumparate telefoane. Bateria te tine, touch super rapid, OS Android, si multe alte widgeturi foarte faine. Bafta

| revolter a răspuns:

Eu imi luam un Htc touch pro3 : )

| revolter a răspuns:

Numai nu 5800 te plictisesti repede de el ...am simtit-o eu : )

| vladutz444 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti iei un Nokia e72 sau un Nokia 5800 xpress music