| alecsaalecsa a întrebat:

Salut! Pe data de 7 iulie am plasat o comanda pe bershka cu livrare in magazin, iar seara am primit mail ca mi s-a anulat comanda, desi eu nu am anulat-o. Banii mi-au fost extrasi, ii primesc inapoi sau trebuie sa sun la ei?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca nu mai au produsuul comandat in stoc si atunci au anulat ei comanda.
Da, se poate face refund la bani, dar suna-i si vorbeste cu ei.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu lasa totul asa. Suna la ei si vezi ce s-a intamplat si spune ca doresti restituirea banilor in cont.