| zennozen a întrebat:

Salut, tocmai ce am dat o comanda pe site-ul Bershka si am anulat-o la un minut diferenta ca am luat ceva aiurea, banii de pe card au fost extrasi, mail ca am anulat comanda am primit, dar acum sunt sanse sa-mi primesc banii inapoi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt sanse sa-i primesti inapoi. Luni dimineata trebuie sa-i suni, sa le spui numarul de comanda si faptul ca ai anulta-o sis a le dai numarul de card sau contul bancar, ca ei sa-ti faca refund.
De obicei dureaza cateva zile, pana la maxim 2 saptamani, dar se rezolva.

| azeze a răspuns:

Da,sunt dar depinde cum lucreaza ei (cat de repede). La mine a durat 2 sapt.

| zennozen explică (pentru azeze):

Are rost sa apelez maine firma sa vorbesc despre asta?