| Horhe2883984921 a întrebat:

Salut, pot returna un cântar de persoane dacă nu e cum mi-am dorit? L-am cumpărat fizic din magazin, am bonul și tot ce a venit cu el, dau funda!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca dar magazinul fizic nu este obligat sa-l primeasca si sa-ti restituie suma platita. Incearca si poate ai noroc sa-l primeasca, mai ales daca este in regula.

| Simpatic a răspuns:

Sigur ca da, asta daca te incadrezi in politica de retur a celor 14 zile, posibil unele societati sa aiba pana la 30 de zile returul dar nu bag mana-n foc.

| Horhe2883984921 explică (pentru Simpatic):

Păi ieri l-am luat, acum o să văd dacă l pot returna

| Gligore2000 a răspuns:

Indica mai mult decat trebuie?