| Marius1902 a întrebat:

Salut,prieteni! Dupa cum bine stiti, incepe scoala.Saptamana asta am decis sa ma apuc sa-mi cumpar cate ceva de imbracat.Dar cand am ajuns la capitolul incaltaminte-pauza.Nu stiu exact ce sa imi iau de incaltat pentru a merge si cu blugi albastri si cu blugi crem,chiar si cu cei negrii happy
Mi-as fi dorit o pereche de NewBalance, deoarece ar fi stat foarte frumos suflecand blugii.dar pretul lor este destul de mare : 300+ lei si nu as prea vrea sa dau atat pentru o pereche de adidasi. Tenisi sa fiu sincer nu prea port, desi stiu ca merg si ei destul de bine la blugi..Prefer mai mult adidasii. Daca mai stiti ceva gen cei de la newbalance pana in 200lei ar fi grozav. Apropo,sunt baiat happy!
Astept raspunsuri, dau funda!

4 răspunsuri:
| Kriveral a răspuns:

Incearca ceva de la Etnies, DC, element sunt de calitate (au un pret cat de cat ok) si merg bine (daca stii sa combini cuorile) cu blugii

| Caro34 a răspuns:

Eu zic ca o pereche de sandale inchise in fata si cu decupeuri pe lateral pentru aerisirea piciorului sau adidasi ar fi cei mai potriviti. Sandalele acelea sunt undeva intre 150 - 200 lei si sunt din piele, rezistente, usoare si le poti purta pana incepe vremea rea sau alternativ cu ceea ce mai ai. Piciorul trebuie si aerisit, comod tinut si nu tot timpul in adidas sau chestii inchise. Foloseste si ceva spray de incaltaminte si picioare ca sa ramana frumos mirositoare incaltarile. Mergi la un magazin de incaltaminte si vezi ce este OK pe acolo. Sunt sigura ca au chestii faine si practice! Numai bine!

| Kriveral a răspuns (pentru Caro34):

A spus ca este baiat :/

| Caro34 a răspuns (pentru Kriveral):

Si ce daca este baiat? Baietii nu poarta sandale? Stiu ce spun si arata super cool! Numai bine!