| stefancta a întrebat:

Hello! Am banchetul pe 6 iunie si vreau niste sfaturi! mi-am cumparat un sacou alb si blugi albi, dar inca nu am luat de incaltat si o camasa... Stiti vreun site cu incaltaminte si camasi la preturi rezonabile? Sau daca nu poate stiti vreun magazin (din Constanta). Am uitat sa va intreb, camasa si adidasii sa fie tot albi sau sa imi iau unii negri?

1 răspuns:
| rauel199 a răspuns:

Ceau,
Incaltaminte la preturi rezonabile gasesti pe www.shinylook.ro sunt foarte ok, livreaza in 48 de ore.