| fallendoves a întrebat:

Salut,prieteni!
Poate o sa radeti, dar am facut o greseala prosteasca...
Am dat o comanda de pe un site de cateva chestii.Doar ca am incurcat locatia unde ar trebui sa ajunga coletul.Am precizat un loc care avea un nume asemanator cu locul in care locuiesc eu.Am primit mesaje cum ca acel colet ar fi ajuns la destinaia respectiva insa eu nu prea am cum sa merg tocmai acolo sa-l ridic... am incercat sa-i contactez pe Facebook, insa raspund foarte greu la mesaje.Stiti cumva cum pot rezolva asta? Dau funda, multumesc!

1 răspuns:
| Ionut_Cristian_Cretu_2001 a răspuns:

Dacă i-ai lăsat nr tău o sa te sune și tu o sa la spui adresa corecta eu așa am făcut.