| Sence a întrebat:

Buna ziua lume.
Pot sa ridic un colet international (din china, trebuie sa platesc vama) in numele sotiei? Am comandat din greseala pe numele ei si nu poate sa ajunga. Merci!

Răspuns Câştigător
| Resurrection a răspuns:

Da normal ca poti dar iti trebuie actul de identitate al tau si al ei.

| Sence explică (pentru Resurrection):

Multumesc am sunat si la posta pana la urma si au zis ca se rezolva. Normal nu se poate dar daca am toate actele se fac exceptii happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il poti ridica doar cu o procura speciala din partea ei, facuta la un notar public, prin care te imputerniceste sa platesti vama si sa ridici coletul.