| al3xt0n1ca a întrebat:

Salut! Recent am dat comanda de pe stockx de o pereche de j1. Rste prima mea comanda de pe stockx. Faza e ca am platit cu dolari, ci nu cu euro. O sa platesc taxe vamale din cauza asta?

4 răspunsuri:
| andreipaskk1 a răspuns:

Oricum sunt taxe vamale si daca plateai cu euro

| al3xt0n1ca explică (pentru andreipaskk1):

Da, dar din cate stiu cand platesti cu euro taxele sunt toate incluse, si nu stiu daca se aplica si la dolari in europa

| andreipaskk1 a răspuns (pentru al3xt0n1ca):

Se transforma moneda, gen eu am card pe lei si am primit transfer bancar 10 euro ei s au transformat in 50 cam asa merge

| al3xt0n1ca explică (pentru andreipaskk1):

A ok mersi