| slow0 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un gainer care sa dea rezultate, eu ma gandeam la Serious Mass de la ON, ce parere aveti? daca nu recomandati-mi voi altul. Buget 300lei.

2 răspunsuri:
| A02Sniper a răspuns:

Gainarele sunt pline de zahar, o sa iei m-ai mult strat adipos si putina masa musculara. M-ai bine iei iWhey si alimentatia care sa contina carbohidrati. In gainer sunt putine proteine si mult zahar.
Daca chiar vrei gainer poti sa incerci Dymatize Super Mass, s-au cel de care ai zis tu Serious Mass de la Optim Nutrition.
In mare parte gainerele sunt acelesi, diferenta o face brandul din care fac parte.

| CristiRaul a răspuns:

Buna intra pe my protein si uita-te sa vezi este cel mai bun site de proteine parerea mea sunt produse si ieftine si bune, sper ca te-am ajutat.