| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, stie cineva cum pot sa-mi vand si eu un cont de steam si sa primesc banii pe card sau paypal ori paysafecard?
Problema asta o am in general, mai am cateva conturi dar nu steam, pentru anumite jocuri cum ar fi League of Legends si asa mai departe.
Cum pot sa le vad, gen sa primesc banii pe card si cei ce cumpara sa primeasca contul si eventual sa ma sune pe mine sa-i schimb email-ul si ce mai e de schimbat pentru a nu fii "teapa" din partea mea.
Pana la urma nu asta ma intereseaza (Teapa) ca nici mie nu mi-ar veni bine sa vreau sa cumpar un produs si sa nu-l primesc.
Oricum astept sugestii si ceva ajutor.

2 răspunsuri:
| NoNamemartes a răspuns:

Salut, din câte știu nu ai cum sa faci un trade încât sa va vine produsele la cumpărător și vânzător totul se face "cine da primul "
Și spune mi ce jocuri ai pd el ca ți l cumpăr eu. funda?

| TheSeventhSin explică (pentru NoNamemartes):

King's Guard TD - 1 euro
Monsti - 2 euro
Battlepaths - 5 euro
Counter Strike - 10 euro
Half Life 2 - 10 euro
Serious Sam 2 - 10 euro
Super Toy Cars - 10 euro
Pirates of Black Cove Gold - 10 euro?
Commander: Conquest of the Americas Gold - 10 euro?
East India Company Gold - 10 euro?
Cs Global Ofensive - 14 euro
Company of Heroes 2 - 20 euro
Euro Track Simulator - 20 euro
Outlast - 20 euro
One Piece Burning Blood - 50 euro
Dirt Shadown -? Euro
Ghost in the Shell: stand alone complex - first assault online
Face undeva la 150+ euro insemand peste 700 lei, dar eu voiam sa-l dau undeva la 650 maxim 600 lei.
Aveam si poze dar nu are rost sa le mai pun pe imgur si sa dau iar mesaj.
Oricum mersi de raspuns.