| rem1x70 a întrebat:

Salut
Stie cineva un site de parfumuri pure? Nu apă de toaletă, nu apă de parfum, doar parfum pur. Am încercat și pe Amazon, dar se găsesc extrem de greu parfumurile pure…
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Hmm cred ca alea se numesc esențe de parfum.

| alina2k18 a răspuns:

Extract de parfum sau esenta de parfum, asta trebuie sa cauti.
Mai sunt alea arabesti sub forma de ulei, fara alcool destul de concentrate genul asta asa https://www.emag.ro/......D9RV05BBM/

| rem1x70 explică (pentru alina2k18):

La ulei mă refer. Ideea e să nu fie îndoite cu alcool, să fie cât mai pure. Am încercat să caut, dar din păcate nu se găsesc branduri cunoscute…

| Alverto a răspuns:

Nu știu la ce referi prin puritate
Dar găsești pe site-urile firmelor populare că Versace, Gucci etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe al meu l-am luat de pe situ' asta, pure nu știu dacă sunt in schimb sunt originale și la preturi decente.

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Iti recomand eu un site cu parfumuri originale foarte bun https://kupoane.ro/store/notino/. Pe langa reduceri oferite vei avea parte si de un cod transport gratuit notino.