| bittersweetgirl a întrebat:

Stiti de unde as putea sa imi iau creepers din Bucuresti? Sau vreun site care face livrari? Vreau sa platesc cand ii primesc, nu cu cardul pe 'net.

Răspuns Câştigător
| badboybitter a răspuns:

Incearca sa cauti magazine pe net care au asa ceva si sa aiba si magazin comercial unde ai putea sa faci rost de ceea ce iti doresti, fara card.

3 răspunsuri:
| bittersweetgirl explică:

Am cautat si pe tocmai si pe mercador si pe okazii. Si degeaba sad

| bittersweetgirl explică:

Se gasesc acum la MiniPrix daca mai intereseaza pe cineva...am rezolvatwinking