| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Salut sunt din Gherla Jud Cluj, as vrea sa îmi cumpăr o haina de pe internet magazinul se afla in Portugalia, produsul îmi vine acasa sau la posta la mine in oraș? Sau trebuie sa merg la posta in Cluj sa îmi ridic produsul?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde cum este expediat.
Daca prin coletarie postala, atunci iti va sosi la posta, in Gherla.
Daca este trimis prin curierat rapid, atunci se va aduce acasa.
Vei fi instiintat la sosirea coletului, inclusiv cu sumele de plata.