| MariusPapoi a întrebat:

Trebuie sa primesc un colet din alt oras si nu stiu daca imi vine direct acasa sau primec o instiintare cu care sa il ridic de la posta? stie cineva?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de solicitarea expeditorului.
Cel mai probabil vei primi o înştiinţare.

| MariusPapoi explică (pentru NOname):

Si cand ridic coletul imi trebuie instiintarea sau doar buletinu?

| NOname a răspuns (pentru MariusPapoi):

Cred că ambele.

| CaDet10000 a răspuns:

Cateodata coletul vine la tine altadata te duci la posta.Sau daca nu vine coletul vine postasul si iti spun sa trebuie duci dupa colet sau daca il astepti si nu vine te duci urmatoarea zi ca nimeni nu il furahappy