| Matt200028 a întrebat:

Sunt și eu curios sa aflu dacă cei de la firma daca curierul care îmi înmânează pachetul știe ce am eu in pachet?

2 răspunsuri:
| LLuk21 a răspuns:

Tehni curierul nu ar avea voie sa stie dar daca un adult spune ca cutarica va rudica pachetul da s il va da

| Adry05 a răspuns:

Nu, maxim daca scrie pe pachet sau isi dau seama dupa firma de unde vine, dar cred ca au totusi lucruri mai bune de facut laughing Nu-ti cauta in el daca aia insinuezi, e sigilat de firma.