| anonim_4396 a întrebat:

A venit curierul si mi-a luat pachetul, doar ca pe pachet desigur aveam tipla in care am bagat foaia aceea cu destinatia awp date etc, numai ca n-am lipit tipla si imi e frica sa nu cada foaia aia de pe colet, cumva face si curierul o fisa ca aceea sa fie doua in caz de orice? Ca asa am inteles ca fac si ei una la fel.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stai liniștită că s-a ocupat el Va ajunge la destinație. Dacă existau probleme, te-ar fi contactat.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

S-a uitat peste pachet si a zis ca i bine, nici n-are cum sa cada nu e o cutie, sa poata sa fie pusa gaura de la tipla aia in jos sa cada, pachetul e plat, sta foaia cu fata in sus sau cu fata in jos, dar sunt foarte paranoica atata tot, presupun ca pun si ei un numar sau ceva pe coletul respectiv, in caz ca pica foaia aia sa l gaseasca in baza de date dupa numarul lui sau asa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ca am primit si eu un colet acum si vad ca au lipit si ei un numar si ce mai e p aici pe coletul pe care l am primit eu deci presupun ca e un plan b in caz de orice

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te mai agita. Ți-am zis că va ajunge la destinație, cel care l-a preluat are si el o responsabilitate, dacă existau probleme, in legatura cu coletul, te-ar fi sunat, ori ar fi venit din nou la adresa ta, să clarifice situatia. Nu e atât de fraier, încât să uite la ce adrese a fost in ziua respectivă. Bănuiesc că are o agendă in care ține evidența.